Skip to main content

OSPA

Meeskond

Ando Leppiman juhatuse esimees ando.leppiman@espa.ee +372 6600 900  
Priit Enok juhatuse liige priit.enok@espa.ee +372 6600 900  
Priit Ploompuu juhatuse liige priit.ploompuu@espa.ee +372 6600 900  
Iivi Luuk strateegiajuht iivi.luuk@espa.ee +372 6600 900  
Gea Tiits kütusevaldkonna juht gea.tiits@espa.ee +372 6600 900  
Kristiina Kivirand hankejuht kristiina.kivirand@espa.ee +372 6600 900  
Katrin Luhaäär assistent katrin.luhaaar@espa.ee +372 6600 900  
Martin Jaško kommunikatsioonijuht martin.jasko@espa.ee

+372 6600 900
+372 5052 568